KAUNO ARTMEDIA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (59:65)B LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Hidraulinės Sistemos" keliauja į "Iššūkio taurės" pusfinalį

2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 23:43 val., peržiūros: 3780
Ketvirtadienio vakarą sprendėsi kelialapio į KKL "B lygos" "Iššūkio taurės" pusfinalį savininkas tarp "Kauno Artmedios" ir "Hidraulinių Sistemų". Pastaroji komanda po pirmosios tarpusavio akistatos turėjo penkių taškų pranašumą, todėl jų užduotis buvo kiek lengvesnė. Tačiau net ir turint šią persvarą svečiai kovėsi tik dėl pergalės ir laimėję rungtynes rezultatu (59:65) iškopė į kitą etapą.

Rungtynių pradžia svečiams susiklostė ypač sėkmingai. Jie vedini Tado Vasiliausko ir Tomo Gudaičio spurtavo 3:16 ir susikrovė sau solidžią persvarą. Šeimininkams labiau priartėti trukdė netaiklūs baudų metimai. "Kauno Artmedia" ekipai buvo pavykę kiek sumažinti atsilikimą (7:16), tačiau kėlinį "Hidraulinės Sistemos" užbaigė keturiais taškais, o šeimininkai atsakė Mindaugo Sliesoraičio dvitaškiu (9:20). Pirmasis, nerezultatyvus rungtynių ketvirtis baigėsi "Hidraulinėms Sistemoms" turint 11 taškų persvarą.

Antrasis ketvirtis šeimininkams susiklostė kiek geriau nei pirmojo pradžia. Ramūnas Skardžius realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, Rytis Maleckis pridėjo dvitaškį, o Lukas Martinaitis pataikė iš toli. Svečiai savo ruožtu atsakė Tomo Vainorio dvitaškiu (15:22). Tačiau svečiai truktelėjo priekin po to kai dvi atakas iš eilės užbaigė maksimaliai sėkmingai. Tomas Gudaitis pataikė iš toli, o Marius Markevičius metantis iš toli buvo sustabdytas neleistinai, bei realizavo visas tris baudas (15:28). Nors "Kauno Artmedia" ir toliau nežibėjo puolime, tačiau "Hidraulinės Sistemos" atrodė dar prasčiau. Svečiai didelių pastangų dėka pelnė šešis taškus, kai varžovai buvo visiškai tušti (21:28). Galiausiai svečiams du taškus "išvargo" Ernestas Marcinkevičius, o Lukas Martinaitis atsakė tuo pačiu.

Trečiojo kėlinio pradžia žadėjo, kad šis kėlinys bus rezultatyvesnis nei prieš tai buvęs. Tadas Vasiliauskas du kartus pataikė iš toli, o Giedrius Eisenas atsakė tuo pačiu, be to Ramūnas Skardžius pridėjo dvi taiklias baudas (31:36). Palengva atgyjančią įtampą greitai vėl užgesino Tomas Vainoris ir Marius Markevičius kartu pelnydami 6 taškus (31:42). Rytis Maleckis sumetė dvi baudas, o "Hidraulinės Sistemos" vedamos Tado Vasiliausko atsakė spurtu 2:11 bei padidino savo persvarą iki 16 taškų (35:41). Vis tik per likusį laiką šeimininkai sugebėjo įmesti 4 taškus, o svečiai taškų nebepelnė (39:51).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiem ekipoms besikeičiant taškais. Skirtumas laikėsi panašus. Vis tik rezultatui esant (43:57) "Kauno Artmedia" spurtavo 7:0 ir sumažino savo deficitą iki 7 taškų (50:57). Likus žaisti 3 minutes "Hidraulinės Sistemos" paprašė minutės pertraukėlės, kad netikėtai neatsirastų nelaukta intriga. Iš kart po jos Justinas Leitanas pelnė du taškus. Tačiau šeimininkai nepasimetė. Jie atsakė atkarpa 6:0 ir skirtumas "ištirpo" iki 3 taškų (56:59). Tačiau tada Ernestas Marcinkevičius sumetė dvi baudas, o Tadas Vasiliauskas pridėjo dvitaškį (56:63). Kėliniui baigiantis Ramūnas Skardžius dar spėjo pataikyti iš toli, o Tadas Vasiliauskas atsakyti dvitaškiu metimu (59:65).

Po rungtynių kalbintas "Kauno Artmedia" ekipos kapitonas Lukas Martinaitis sakė: "Pabaigoje pritrūko jėgų ir šiandien varžovai įrodė, jog buvo stipresni. Be to, labai prastai metėme baudas, rungtynių pradžia susiklostė labai blogai, gal kiek perdegėme. Varžovai tiesiog pabaigoje įrodė savo pranašumą, gal tai buvo ne mūsų diena".

"Hidraulinių Sistemų" ekipos strategas Vitalijus Kirilovas po pergalės sakė: "Ketvirtame kėlinyje buvo šiokia tokia intriga, bet mes vis tiek išplėšėme pergalę, dėka didelės kovos – ačiū už tai vaikinams. Varžovai pasirodė kovingi, taiklūs. Ši komanda garėja savo tritaškiais. Nors jie ir nėra aukšti, tačiau labai stengiasi ir kovoja – nepasiduoda".

"Kauno Artmedios" gretose išsiskyrė: Lukas Martinaitis 22 taškai (6 atk. kam), Rytis Maleckis 10 taškų (6 atk. kam), Ramūnas Skardžius 8 taškai (10 atk. kam)

"Hidraulinių Sistemų" komandoje sėkmingiausiai sužaidė: Tadas Vasiliauskas 20 taškų (7 atk. kam), Tomas Gudaitis 12 taškų, Tomas Vainoris 11 taškų (8 atk. kam)

"Hidraulinės sistemos" iškopė į B lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:23 val.)"Hidraulinės sistemos" priartėjo prie finalo (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Hidraulinės Sistemos" atidarė pergalių saskaitą (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:11 val.)"Hidraulinės sistemos" žengė mažą žingsnelį pusfinalio link (2010 kovo 09 d., antradienis, 22:19 val.)"Hindraulinės sistemos" nugalėjo po įtemptos kovos savo varžovus (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 19:05 val.)"Hidraulinių sistemų" tritaškių karavanas nužudė intrigą "B" lygos "Iššūkio" taurės finale (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 23:16 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė "Kauno SRC" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė savo varžovus "Topo centrą" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)"Hidraulinės sistemos" tik po atkaklios kovos palaužė priešininkus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:02 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)