Kazlų Rūdos „Ataka“ vs R2P Sport (90:72)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 18 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“

2022 sausio 18 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 478

Antradienį, sausio 18 -ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos I lygos, rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Kazlų Rūdos „Ataka“ ir svečių „R2P Sport“ komandos.

Nuo pat rungtynių pradžios abi ekipos kovojo taškas į tašką, nors didžiąją dalį pirmojo kėlinio pirmavo šeimininkų komanda, kėlinį jie laimėjo – 8 taškų skirtumu. Antrąjame rungtynių ketvirtyje keitėsi ne daug kas, komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau pirmąją rungtynių pusę geriau užbaigė Kazlų Rūdos „Ataka“ pirmaudami 9 taškais – 44:35.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo šeimininkai vienu metu turėję net 12 taškų persvarą, tačiau „R2P Sport“ atsilikimą sumažino iki 5 taškų. Lemiamo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų nekito. Visgi, lemiamam ketvirčiui įpusėjus, svečiai kilo į lemiamą šturmą. Jie sužaidė itin sėkmingą atkarpą ir išlygino rezultatą. Tačiau lemiamomis akimirkomis, sėkmė šypsojosi Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipai, kuri ir iškovojo pergalę rezultatu – 90:72.

Mantas Šeputis

Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)Antroje kėlinio pusėje „Ataka“ įveikė „LSU“ ir pateko į pusfinalį (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:09 val.)Naktinio krepšinio dvikovoje „LSU“ nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 00:36 val.)