Sporto garantas vs VDU (94:87)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą

2022 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 470

VDU sporto salėje įvyko I lygos pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "VDU" ir "Sporto garantas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "VDU" ekipa, kuri didžiąją dalį kėlinio šeimininkai pirmavo, tačiau tik paskutinėmis sekundėmis "Sporto garantas" išlygino rezultatą ( 26:26). Antrą ketvirtį "Sporto garantas" pradėjo sėkminga atkarpa, kur greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai nepavyko atsitiesti ir komandas skyrė 10 taškų ( 45:55). Po ilgosios pertraukos "VDU" įjungė aukštesnę pavarą ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Šeimininkai turėjo devynių taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje sugebėjo pranašumą išbarstyti ( 73:74). Ketvirtame kėlinyje "Sporto garantas" pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Po sunkios kavos svečiai įveikė "VDU" ekipą, rezultatu – 94:87 (26:26, 29:19, 19:28, 20:14)

Ugnius Paškauskas

Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ir reguliarų sezoną užbaigė be pralaimėjimų (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Sporto garantas“ ‒ „I lygos“ čempionai! (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)Lemiamose įtemptose pusfinalio rungtynėse „GZP“ įveikė „VDU“ ir pateko į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)