GZP vs VDU (63:94)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje nutolę „VDU“ krepšininkai išsiveržė serijoje prieš „GZP“ į priekį

2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 505

Gegužės 18 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos pirmosios I lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „GZP“ ir „VDU“.

Rungtynes „GZP“ pradėjo trimis tolimais šūviais be atsako ir iškart nurūko į priekį. Visgi, kėlinio gale, daugiausia dėka L. Žukausko rezultatyvių atakų „VDU“ kiek priartėjo. Po pirmo kėlinio 25:19.

Antrajame kėlinyje svečiai perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir po S. Baltrušaičio tolimo metimo kėlinio pabaigoje pirmavo minimalia persvara 39:40.

Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką iki šeštosios kėlinio minutės, bet tada „VDU“ surengė spurtą, sumetė eilę metimų iš po krepšio ir tolo dviženkliu pranašumu. Po trijų rungtynių 53:66.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau be perstojo didino savo pranašumą, ilgą laiką neleido šeimininkams pelnyti taškų, ir užtikrintai užbaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 63:94 (25:19, 14:21, 14:26, 10:28).

Steponas Baltrušaitis

Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:19 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „VDU“ tritaškių lietus paskandino „GZP“ komandą (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)„VDU“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport“ šešetuką (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 18:52 val.)