Kauno TPMC vs VDU (115:96)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje susiėmę „Kauno TPMC“ krepšininkai įveikė „VDU“ penketuką

2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 17:19 val., peržiūros: 487

Vasario 13 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Kauno TPMC" (8-1) ir "VDU" (4-2).

Rungtynės prasidėjo atkaklia taškas į tašką kova, o pirmasis kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 25:25.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – penkiese žaidę "VDU" krepšininkai ir toliau puikiai žaidė puolime, o kėlinį uždarė tolimu metimu paskutinėmis kėlinio sekundėmis, kas leido įpusėjus susitikimui svečiams pirmauti 53:57.

Trečio kėlinio pradžioje trimis tolimais metimais šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Vėliau "Kauno TPMC" įjungė antrą pavarą ir metimais iš toli bei iš po krepšio įgijo dviženklę persvarą 89:72.

Ketvirto kėlinio penktą minutę I.Krukonis tritaškiu pelnė šimtąjį komandos tašką. Nors "VDU" spurtu sumažino deficitą iki vienženklio, tačiau rungtynes sėkminigiau uždarė šeimininkai, kurie ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 115:96 (25:25, 28:32, 36:15, 26:24).

Giedrius Banevičius

Antroje rungtynių pusėje nutolę „VDU“ krepšininkai išsiveržė serijoje prieš „GZP“ į priekį (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Kauno TPMC“ lengvai nugalėjo „VDU“ komandą (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 21:58 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP“ pavogė pergalę iš „VDU“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)Lemiamose įtemptose pusfinalio rungtynėse „GZP“ įveikė „VDU“ ir pateko į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)