Reunion vs GZP (83:73)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Reunion“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „GZP“

2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 464

Vasario 13 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Reunion" (4-3) ir "GZP" (2-8).

Rungtynes "GZP" pradėjo keturiais tritaškiais, kas leido iškart nutolti 4:14. Nors V.Ginevičius pataikė tris tritaškius ir priartėjo iki penkių taškų, tačiau J. Pilecko ir V. Ramono metimai vėl leido svečiams kiek nutolti. Po pirmo kėlinio 17:26.

Antrajame kėlinyje po J. Vazalio metimų rezultatas tapo lygus 29:29. Vėliau sekė taiklių P. Maciulevičiaus metimų serija, bet J. Vazalio tritaškis kėlinio pabaigoje vėl kirpo svečių persvarą. Įpusėjus susitikimui – 37:39.

Trečiajame kėlinuke "Reunion" krepšininkas I.Jurgelevičius įšovė tris tolimus šūvius, vėliau kelis metimus dar pridėjo J.Vazalis ir šeimininkai kiek nutolo – 58:49.

Ketvirto kėlinio pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidė "Reunion", kas leido tolti iki 66:52. Nors po J. Pilecko dviejų tritaškių „GZP“ dar artėjo iki keturių taškų, tačiau „Reunion“ išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 83:73 (17:26, 20:13, 21:10, 25:24).

18 atk. kam.

„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„R2P Sport“ laimėjo pirmas pusfinalio serijas rungtynes prieš „GZP“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)