0Septyni vs Artilerijos batalionas (62:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“

2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 22:15 val., peržiūros: 984

Lapkričio 22 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „0Septyni“ (šeimininkai) ir „Artilerijos batalionas“ (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi, tačiau po ilgosios pertraukos „0Septyni“ susikrovė dviženklį pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 62:51 (16:15, 14:16, 19:8, 13:12).

Rungtynių pradžioje abi komandos taškus rinko labai sunkiai, tačiau įpusėjus pirmąjam kėlinukui komandos pagaliau pradėjo žaisti rezultatyviau. Kiek geriau atrodė „0Septyni“ žaidėjai, kurie susikrovė nedidelį pranašumą. Vis tik prieš pat ilgąją pertrauką „Artilerijos batalionas“ ne tik suspėjo išlyginti rezultatą, bet paskutinės atakos metu pasiekė ir minimalų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 30:31.

Antroje rungtynių dalyje „0Septyni“ labai greitai susigražino iniciatyvą į savo rankas ir vėl ėmė tolti. Skirtumas augo iš lėto, tačiau agresyvesnis puolimas ir sėkmingai provokuojamos pražangos leido šeimininkams pirmą kartą pasiekti dviženklį pranašumą. Nors „Artilerijos batalionas“ nenuleido rankų ir kovojo iki galo, tačiau panaikinti varžovų persvaros jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 62:51.

Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Resmila.lt“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „0Septyni“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:06 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)