Hidraulinės sistemos vs SK „Mattas“ (58:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 13:25 val., peržiūros: 704

Sekmadienį, vasario 3 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Hidraulinės sistemos“ bei svečių SK „Mattas“. Svečių ekipa jau nuo pat pirmųjų minučių diktavo savas sąlygas šiose rungtynėse ir galiausiai iškovojo gana užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri trijų minučių atkarpą laimėjo 11:2. Vėliau komandos kelias minutes nepelnė taškų ir rungtynėse įsivyravo lengvas chaosas. Visgi, vėliau SK “Mattas” vėl atgaivino savo puolimą ir skaičiavo jau solidų dviženklį pranašumą. Tuomet “Hidraulinės sistemos” pelnė septynis taškus be atsako ir kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:22. Antrojo kėlinio pradžioje “Hidraulinės sistemos” visiškai strigo varžovų gynyboje ir pusę kėlinio nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudojo svečiai ir vėl įgijo solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir SK “Mattas” išsaugojo solidų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas per daug nepakito. Visgi, tuomet labai gerą atkarpą sužaidė svečių ekipa, kuri sužaidė gana gerą atkarpą ir jau skaičiavo didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:63. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir SK „Mattas“ iškovojo gana įtikinamą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 58:75.

SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 13:32 val.)