Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Feniksas (45:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:32 val., peržiūros: 625

Vasario 3 dieną, 18:15 val., Generolo P. Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (šeimininkai) ir “Feniksas” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 45:55 (4:20, 9:16, 19:14, 13:5).

Pirmajame kėlinyje labiau susikaupę pradėjo „Feniksas“ komanda. Per pusę kėlinio svečiai spurtavo rezultatu 14:2 ir pasiklojo gerus pamatus rungtynėms. Iki kėlinio galo šeimininkams taip ir nepavyko prasibrauti pro varžovų gynybą ir po pirmo kėlinio „Feniksas“ priekyje rezultatu 4:20. Antrajame kėlinyje šeimininkams pradėjo pavykti regzti sėkmingas atakas, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Baigiantis pirmai rungtynių pusei „Feniksas“ priekyje rezultatu 13:36.

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos snaiperiai šiek tiek atkuto ir pavyko sužaisti komandai rezultatyvesnį kėlinį. Tačiau „Feniksas“ tuo metu irgi nesnaudė ir neleido varžovams per daug priartėti, tad po trijų kėlinių svečiai priekyje rezultatu 32:50. Ketvirtajame kėlinyje situacija liko panaši. Šeimininkai stengėsi kovoti dėl pergalės, tačiau pritrūko laiko panaikinti didelį varžovų pranašumą ir rezultatu 45:55 laimėjo „Feniksas“.

“Feniksas“ komandos treneris A.Skučas: „Mes žaidėme labiau komandiškai ir pavyko surengti nemažai greitų atakų.“

Kauno TPMC-2 antrą kartą nugalėjo Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:24 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:09 val.)Mingaudas Giedraitis paskutinę sekundę išplėšė pergalę Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)Gražioje kovoje “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido Asociacijai “Lietuvos karininkų ramovė” (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:01 val.)Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:05 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)