Hidraulinės sistemos vs Ryterna Group (75:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Hidraulinės sistemos nesvetingai priėmė Ryterna Group vyrus ir po dramatiškos pabaigos šventė pergalę

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 14:17 val., peržiūros: 330

Sekmadienio popietę J.Dobkevičiaus progimnazijoje karaliavo krepšinis. C lygos varžybose antrame etape Hidraulinės sistemos priėmė Ryterna Group vyrus.Varžybos kaip ir buvo galima prognozuoti prasidėjo lygia atkaklia kova. Komandos pirmajame ketvirtyje dažniau klydo ir atakavo netaikliai. Hidraulinės sistemos gretose geriausiai sekėsi M.Šumlinskas bei S.Klimkevičius tuo tarpu skurdų Ryterna Group puolimą į priekį tempė R.Živatkauskas. Po pirmo ketvirčio 17:11 pirmavo šeimininkai. Antrajame ketvirtyje toliau vyko lygi kova, tačiau Hidraulinės sistemos vyrams pavyko išlaikyti didesnį ar mažesnį pranašumą ir visą laiką būti priekyje. Ir toliau šeimininkus į priekį tempė jau minėtas tandemas S.Klimkevičius ir M.Šumlinskas, tuo tarpu Ryterna Group taškų rinkimo ėmėsi vis skirtingi žaidėjai, o aikštėje vyravo komandinis žaidimas negailint perdavimų savo komandos draugams. Nors skirtumas tarp komandų buvo nedidelis po dviejų ketvirčių 40:35 priekyje buvo Hidraulinės sistemos.

Trečiojo ketvirčio pradžioje niekas nesikeitė ir toliau keletu taškų priekyje buvo šeimininkai, o svečiai nenuleisdami rankų toliau įnirtingai kvėpavo jiems į nugaras. Vis gi kėlinuko viduryje surengę nedidelį spurtą Ryterna Group po R.Živatkauskas taiklios baudos išlygino rezultatą, tačiau neilgam. Nesėkmingas kėlinio finišas ir sėkmingesnė šeimininkų atkarpa prieš lemiamą dalį jiems sukrovė 8 taškų pranašumą. Pirmosios 4 minutės ketvirtajame kėlinuke buvo tikras Ryterna Group dominavimas. Jie laimėjo atkarpą 15-3 ir taip įgijo 4 taškų pranašumą. Vis gi po minutės pertraukėlės grįžę Hidraulinės sistemos greitai rezultatą išlygino ir varžybų galas virto tikras drama. Likus minutei R.Živatkauskas tolimu tritaškiu išvedė komandą į priekį 71:73. Toliau komandos apsikeitė netiksliomis atakomis kol lemiamą žodį tarė L.Čekavičius tritaškis palikęs Ryterna Group komandai vos 8 sekundes išsigelbėti. Netiksli ataka ir desperatiška pražanga nelėmė Hidraulinės sistemos pergalę 75:73.

Po rungtynių Hidraulinės sistemos džiaugėsi svarbia pergale: buvo geros rungtynės ir mums vėl pasisekė.

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)Antroje rungtynių pusėje puikiai sugrįžę „Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Straight“ ir iškovojo C lygos bronzą (79:67) (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 22:26 val.)