SK „Mattas“ vs Sparta (103:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

G. Prabulis įmetė 51 tašką, bet „Sparta“ nusileido SK „Mattui“

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 14:35 val., peržiūros: 515

Vasario 17 d., sekmadienį, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – SK „Mattas“ (15/1) ir svečiai – „Sparta“ (8/7).

Rungtynių pradžioję, pasinaudoję SK „Mattas“ ekipos atsipalaidavimu, svečiai išsiveržė į priekį 9:13. Bet tada į aikštę išėjo A.Dervinskas, pataikė du tritaškius, rezultatyviai sužaidė M.Jakštas, o šeimininkai pirmavo 24:18 pasibaigus pirmam kėliniui.

Antrajame kėlinyje viskas stojo į savo vietas, SK „Mattas“ spurtavo ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo 63:28.

Trečiajame kėlinyje puikiai puolime sužaidė T.Šorius ir G.Prabulis, „Spartos“ ekipa per kėlinuką pelnė tiek pat kiek per pirmus du, ko pasekoje jiems pavyko šiek tiek priartėti – 85:56.

Ketvirtame kėlinyje abi ekipos žaidė be gynybos, greitai bei rezultatyviai, o aikštelėje siautėjęs G.Prabulis dar labiau priartino „Spartą“. Galutinis susitikimo rezutatas 103:93 (24:18, 39:10, 22:28, 18:37).

Net 54 G. Prabulio taškai nulėmė „Spartos“ pergalę (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:58 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)„Sparta“ varžybų pabaigoje nusileido „GZP – 2“ (50:61) (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)T. Šoriaus ir G. Prabulio tandemas vos neatvedė „Spartos“ į pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 13:32 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)Ryterna Group nesėkmingai priėmė pirmaujančius SK „Mattas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 23:49 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)