Alaina vs Feniksas (60:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą

2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 712

Sausio 14 dieną, 21:10 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Feniksas” (svečiai). „Feniksas“ komandai pasiekti pergalę nesutrukdė negausus žaidėjų skaičius. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:81 (18:17, 11:19, 19:25, 12:20).

Rugtynių pradžioje kiek judresni atrodė „Feniksas“ komandos žaidėjai. Šie greičiau rinko taškus, tačiau šeimininkai kantriai laukė varžovų klaidų ir mažino skirtumą. Kėlinio viduryje komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir iki kėlinio galo šiek tiek priekyje buvo „Alaina“ (18:17). Antrajame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką. Likus porai minučių šeimininkai pradėjo sunkiai regzti rezultatyvias atakas, tuo tarpu varžovai pasinaudojo proga ir išsiveržė 7 taškais į priekį (29:36).

Trečiajame kėlinyje energingesni buvo „Feniksas“, kurie po truputį didino pranašumą. „Alaina“ komandai toliau strigo tiek puolimas, tiek gynyba. Pasipylė daug klaidų ir to pasekoje trečiojo kėlinio gale 13 taškų skirtumu pirmavo „Feniksas“ (48:61). Ketvirtajame kėlinyje situacija liko panaši, „Feniksas“ komanda dar labiau didino pranašumą ir nesiruošė pergalės atiduoti. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:81.

“Feniksas“ komandos žaidėjas A.Deltuva: „Susirinkom tik penkiese, bet pavyko susirinkti komandinio žaidimo propaguotojams ir pavyko komandiškai pasiekti pergalę.“

„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)Vos tašką per kėlinį sukrapštęs „Feniksas“ neatsilaikė prieš „Vilkus“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Feniksas“ saldžiai atsirevanšavo „Kauno technikos kolegijai“ ir išlygino serijos rezultatą (77:55) (2019 kovo 01 d., penktadienis, 21:02 val.)