Ryterna Group vs BC „Rhino“ (80:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 892

Antradienį, lapkričio 13-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna Group“ ir svečių BC „Rhino“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo ne itin rezultatyviai, tačiau įpusėjus ketvirčiui komandos įsižaidė ir pradėjo lengviau rinkti taškus. Sužaidus pusę ketvirčio rezultatas buvo lygus (10:10). Per antrąją kėlinio dalį, abi komandos apsikeitė geromis atkarpomis puolime, tačiau šeimininkams pavyko minimaliu skirtumu laimėti pirmąjį kėlinuką – 19:18. Antrajame ketvirtyje vis labiau pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas. Iš toli varžovus baudę šeimininkai įpusėjus ketvirčiui turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau V. Kamarūno vedama BC „Rhino“ komanda nepaleido varžovų pernelyg toli. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai – 38:30.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ krepšininkai pradėjo dominuoti abiejose aikštelės pusėse, greitai įgijo dviženklį pranašumą, kuris vis augo visą ketvirtį. Svečiai per kėlinuką taikliai atakavo vos keturis kartus, o gynyboje buvo pilna skylių. Po trijų kėlinių šeimininkai jau triuškino savo varžovus – 59:38. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynese buvo tik formalumas, abi komandos žaidė laisvai ir daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai. Rungtynes rezultatu 80:47 (19:18, 19:12, 21:8, 21:9) laimėjo šeimininkai.

„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)