Kauno technikos kolegija vs 0Septyni (79:48)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ solidus R. Staškūno dvigubas dublis ir „KTK“ pergalė prieš „0Septyni“

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 18:55 val., peržiūros: 345

Vasario 13 d., trečiadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno technikos kolegija“ (6/9) ir svečiai – „0Septyni“ (6/9).

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų nerezultatyviu žaidimu, o įpusėjus kėliniui „0Septyni“ po M. Petronio tritaškio pirmavo 7:8. Bet tada R.Staškūnas sumetė dešimt taškų paeiliui ir „Kauno technikos kolegija“ įgijo dviženklę persvarą 20:10.

Antrajame kėlinyje ir toliau R.Staškūnas vedė šeimininkus į priekį, kėlinio pabaigoje kelis metimus pataikė ir J.Vasaitis, o „Kauno technikos kolegija“ dar kiek nutolo – 42:28.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – ir toliau varžovų gynybą į neviltį varė R.Staškūnas, jo komandos draugai pridėjo kelis tolimus metimus, o po trijų kėlinių „KTK“ jau nekėlė abejonių – 59:36.

Ketvirtame kėlinuke šeimininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes 79:48 (20:10, 22:18, 17:8, 20:12).

Rezutatyviausi rungtynių žaidėjai:

Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)„Resmila.lt“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „0Septyni“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:06 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „KTK“ palaužė „Feniksą“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)