Nauja banga vs Laipsniai (55:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 19:58 val., peržiūros: 660

Sausio 20 dieną, sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos – „Nauja banga“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios svečiams pavyko atitrūkti ir nors atrodė jog šeimininkai turintys ilgesnį suolelį mačo eigoje perims iniciatyvą, tačiau užkrintas svečių žaidimas tiek puolime tiek gynyboje leido jiems iškovoti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:79 (13:20, 11:17, 13:21, 18:21),

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir tik įpusėjus kėliniui svečiai pradėjo didinti savo persvarą. Per 3 minutes laimėjo atkarpą 11: ir kiek geriau įsitvirtino rungtynės ir po pirmo kėlino turėjo septynių taškų persvarą – 13:20. Antrojo kėlino pradžia šeimininkams buvo nerezultatyvi, o varžovai atitrūko jau dviženkliu skirtumu. Šeimininkai bandė greitinti žaidimą ir tai padėjo lengviau rinkti taškus, tačiau skylės gynyboje neleido jiems priartėti, o ir S. Banaičio tolimi metimai „Naujos bangos“ krepšininkų gynybai buvo neįmenama mįslė – 24:37.

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau rungtynes ir toliau pilnai kontroliavo „Laipsniai“, kurie po trijų kėlinių turėjo solidų pranašumą – 37:58. Ketvirtajame kėlinyje šeiminkams jau stigo jėgų kovoti dėl pergalės, o svečių komanda dar labiau padidino skirtumą ir šventė pergalę rezultatu 55:79.

„Nauja banga“ neturėjo vargo su „Joldija“ ekipa (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:35 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Naujos bangos“ pergalę (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:17 val.)