GZP – 2 vs Hidraulinės sistemos (67:103)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 19 d., Antradienis, 21:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 kovo 19 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 717

Antradienį, Kovo 19 ąją dieną, Kausto salėje įvyko C lygos atkrintamosios rungtynės (Didžioji taurė), kuriose aikštės šeimininkai „GZP-2 “ priemė svečius „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pagaliau pradėjo užtikrintai rinkti taškus. Po to žaidimas buvo žymiai rezultatyvesnis. Tačiau svečiai vėl apturėjo gera atkarpa ir jau turėjo dviženklį pranašumą. – 13:27.

Kur kas įdomesnis buvo antrasis ketvertis, šeimininkams sunkiai sekėsi pradžioje, o ir toliau aukštą tempą diktavę svečiai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo 15 taškų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau šeimininkams sunkiai sekėsi susižaisti, tai vėl , „Hidraulinės sistemos“ komanda parodė savo pranašumą ir anytąjį ketvertį užbaigė savo naudai– 30:48.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „Hidraulinės sistemos“ ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir „Hidraulinės sistemos“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – 55:75.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir „Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę rezultatu – 67:103.

„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ panaikino dviženklį deficitą ir palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:22 val.)