Resmila.lt vs GZP – 2 (90:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kovingai žaidę „GZP – 2“ po pratęsimo palaužė „Resmila.lt“ (96:90)

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 476

Sausio 30d., Trečiadienį, 19:00val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Resmila.lt“ ir svečiai – „GZP – 2“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, tačiau antroje pirmojo kėlinio dalyje į priekį 8 taškais (10:18) išsiveržė „GZP – 2“. Po sėkmingos svečių atkarpos sekė ir sėkminga „Resmila.lt“ krepšininkų atkarpa, kuri leido šeimininkams persverti rezultatą savo naudai – 21:20. Antrąjį kėlinį ekipos vėl gi pradėjo apylygia kova, nors didžiąją ketvirčio dalį šeimininkams pavyko laikyti pirmaujančios ekipos vaidmenį, kėlinio pabaigoje „GZP – 2“ buvo persvėrę rezultatą, tačiau pirmoji rungtynių pusė baigėsi lygiai – 42:42.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingai pradėjo „Resmila.lt“, per pirmąją trečiojo kėlinio dalį šeimininkams pavyko susikrauti 11 taškų pranašumą (57:46). Likusią kėlinio dalį „Resmila.lt“ sugebėjo išlaikyti pranašumą – 64:55. Ketvirtąjį kėlinį tolimais metimais pradęję šeimininkai dar labiau padidino pranašumą, iki 16 taškų (73:57). „GZP – 2“ neketino kelti baltos vėliavos ir sėkmingai kovoję iki galo sumažino pranašumą, o kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino ir ekipoms teko santykius aiškinti pratęsime – 84:84. Nuo pat pratęsimo pradžios svečiai diktavo savo sąlygas ir po įtemptos kovos išplėšė pergalę rezultatu – 90:96 (21:20, 21:22, 22:13, 20:29, 6:12).

„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Tie geresni“ palaužė „Resmila.lt“ ir žengia toliau į ketvirtfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:53 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)