Baltic Master & Kauno NTI-PN vs GZP – 2 (68:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN

2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 20:06 val., peržiūros: 566

Vasario 4 d., pirmadienį, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (7/6) ir svečiai – „GZP – 2“ (13/1).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „GZP – 2“ krepšininkai, kurie po kelių greitų atakų išsiveržė į priekį ir po pirmo ketvirčio pirmavo 11:15.

Antrajame kėlinuke po L. Viliaus tritaškio svečiai nutolo 16:26, bet labai greitai „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ privijo svečius iki 3 taškų. Visgi, tada J.Pileckas pataikė du tritaškius, kėlinuką L.Vilius pabaigė dėjimu, o „GZP – 2“ buvo priekyje 30:43.

Trečiajame kėlinyje ir toliau puikiai žaidęs J. Pilecko ir L. Viliaus tandemas įpusėjus kėliniui, svečiams jau leido pirmauti 38:57. Ir toliau sėkmingai žaidę „GZP – 2“ krepšininkai iki trečio kėlinio pabaigos dar padidino savo persvarą – 48:69.

Ketvirtame kėlinyje svečiai išlaikė savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 68:89 (11:15, 19:28, 18:26, 20:20).

BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)„GZP – 2“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:51 val.)„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:09 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)