Baltic Master & Kauno NTI-PN vs Nebajeris (54:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Ketvirtojo kėlinuko antroje pusėje spurtavęs „Nebajeris“ paskutinėmis akimirkomis palaužė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 609

Spalio 24 d., Kauno NTI – PN sporto salėje C lygos B pogrupio rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ priėmė „Nebajerį“.

Rungtynės prasidėjo, kaip ir pridera pirmosioms sezono rungtynėms kiek chaotiškai, tačiau keli tolimi metimai kėlinuko pabaigoje leido „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipai pirmauti 16:11.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių penkiais taškais paeiliui, kurie padėjo išlyginti rezultatą 16:16. Antroje kėlinuko pusėje abiems ekipoms sunkiai sekėsi pataikyti, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 21:23.

Trečiajame kėlinuke užsiautė šeimininkų krepšininkas E.Mačiulis, kurio keturi tritaškiai paeiliui leido jo ekipai nutolti 38:31. Visgi, toliau „Nebajeris“ savo varžovų nepaleido, o po trijų kėlinukų turėjo penkių taškų deficitą – 40:35.

Ketvirtajame kėlinuke vyko trikra drama. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai vis dar buvo priekyje 48:36. Bet tritaškių metimų pagalba svečiams pavyko išlyginti rungtynių rezultatą 54:54. Likus kiek daugiau nei pusei minutės M.Krūvelis tolimu tiksliu metimu persverė rezultatą „Nebajerio“ komandos naudai ir taip nulėmė jai pirmąją pergalę sezone.

„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs BC „Prisikėlę“ pavogė pergalę iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:21 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)