Baltic Master & Kauno NTI-PN vs BC „Prisikėlę“ (62:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs BC „Prisikėlę“ pavogė pergalę iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:21 val., peržiūros: 565

Pirmadienį, sausio 28 – ąją dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ir svečių – BC „Prisikėlę“.

Rungtynių pradžioje šeimininkai įsiveržė į priekį ir įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 10:7. Kėlinuko antra pusė buvo labai nerezultatyvi svečiams, o šeimininkai išlaikė kelių taškų pranašumą – 14:11.

Antrasis ketvertis vyko tuo pačiu scenarijumi visą kėlinį. Aikštelės šeimininkai pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą sužaisdavo svečiai ir sumažindavo atsilikimą iki minimalaus. Likus iki kėlinio pabaigos dviems minutėms, svečiai padarė kelias greitas atakas ir jau turėjo 6 taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:34.

Trečio ketverčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Baigiantis pirmai kėlinio pusei BC „Prisikėlę“ įgijo šešių taškų persvarą (28:34). Prasidėjus antrai kėlinio pusei tris taškus pelnė šeimininkai. Vėliau šešis taškus be atsako pelnė BC „Prisikėlę“. Kėlinio pabaigoje BC „Prisikėlę“persvarą išsaugojo – 44:53.

Ketvirto ketverčio pirmoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais. „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ tritaškiai pamažu mažino BC „Prisikėlę“ komandos persvarą. Penktą minutę komandas skyrė penki taškai (41:56). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:5 laimėjo BC „Prisikėlę“ . Kėlinio pabaigoje BC „Prisikėlę“ komandą dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu – 62:72.

„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Ketvirtojo kėlinuko antroje pusėje spurtavęs „Nebajeris“ paskutinėmis akimirkomis palaužė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)