KM „Žalgiris“ vs BC „Straight“ (91:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime

2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 705

Kovo 20 dieną, 19:45 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir BC „Straight“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 91:96 (20:21, 17:21, 18:17, 23:19, 13:18).

Nuo rungtynių pradžios abi komandos kovojo susikaupusios ir nusiteikę laimėti. „Žalgiriui“ šios rungtynės galimybė prasibrauti į sekanti etapą, o varžovai kovoja dėl galimybės pratęsti seriją. Nors jaunieji krepšininkai naudojo aktyvią gynybą visoje aikštelėje ir vargino „Straight“ komandą, svečiai nenusileido nė akimirkai ir visą kėlinį žaidė taškas į tašką (20:21). Antrajame kėlinyje kiek geriau sekėsi svečių komandai. Po truputį „Straight“ komandą įgijo 5 taškų pranašumą ir pirmą pusę baigė pirmaudami rezultatu 37:42.

Trečiajame kėlinyje situacija aikštelėje liko panaši. Svečiai toliau po truputi didino pranašumą, kol pirmavo net 9 taškais, tačiau ilgai išlaikyti persvaros nepavyko. Iki kėlinio galo jaunieji žalgiriečiai prisivijo varžovus ir tik svečių tritaškis paskutinę sekundę paliko jiems taškų pranašumą 55:59. Ketvirtąjį kėlinį „Straight“ pradėjo galingu spurtu, po kurio susikrovė didžiausią šiendienos persvarą – 10 taškų. Tačiau šeimininkai vėl nepasidavė ir iki kėlino atros pusės ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė į savo pusę. Likus vienai sekundei rungtynių svečiai turėjo 3 taškų persvarą, tačiau šeimininkai sugebėjo per vieną sekundę įmesti tritaškį ir išplėšti pratęsimą 78:78.

Pratęsime svečiams pavyko įrodyti šiandienos pranašumą ir išlyginti serijos rezultatą. BC „Straight“ šventė pergalę rezultatu 91:96.

BC „Straight“ komandos treneris E.Rinkevičius: „Sunki pergalė, sunkus visas sezono galas, nes nemažai traumuotų net žaidžiančių krepšininkų, kurių surenkam vos 6-7. Smagu, kad šiandien iškovojom pergalę.“

Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Žalgiris“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:51 val.)Jaunieji KM „Žalgiris“ krepšininkai kaip renkiant davė kovos BC „Straight“ komandai (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)Antroje rungtynių pusėje puikiai sugrįžę „Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Straight“ ir iškovojo C lygos bronzą (79:67) (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 22:26 val.)G. Navicko blokuotų metimų fiestoje ‒ BC „Straight“ pergalė (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)