Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Prisikėlę“ (76:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

“Kauno TPMC-2” komandai nepavyko pasiekti pergalės prieš svečių komandą BC “Prisikėlę”

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:59 val., peržiūros: 689

Gruodžio 4 dieną, 18:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro mažojoje sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Kauno TPMC-2” (šeimininkai) ir BC “Prisikėlę” (svečiai). “Kauno TPMC-2” komandai nepavyko pasiekti pergalės prieš svečių komandą BC “Prisikėlę”. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:81 (14:26, 28:18, 14:23, 20:14).

Pirmajame kėlinyje BC “Prisikėlę” komandai neblogai sekėsi pataikyti, todėl jau per pirmas dvi minutes išgąsdino varžovus spurtu 7:0. Vėliau šeimininkams pavyko atsidaryti svo taškų sąskaitą, tačiau pirmo kėlinio nugalėtojai liko svečiai (14:26). Antrajame kėlinyje situacija apsivertė aukštyn kojomis. Šeimininkams pavyko įmesti kelis staigesnius tolimus metimus ir rezultatas beveik išsilygino. Baigiantis pirmai rungtynių pusei vis dar pirmavo BC „Prisikėlę“, bet jau tik 2 taškais (42:44).

Prasidėjus trečiajam kėliniui svečiai nusprendė susigrąžinti pirmo kėlinio persvarą ir pusę kėlinio neleido varžovams pelnyti taškų. Tuo tarpu patiems pavyko susigrąžinti persvarą (45:62). Antroje kėlinuko pusėje šeimininkams pavyko išsijudinti ir pakovoti dar dėl pergalės, sumažinti skirtumą (56:67). Ketvirtajame kėlinyje kova išliko iki pat rungtynių pabaigos, bet sukaupta persvara ir gera kova dėl kamuolių leido BC „Prisikėlę“ švęsti pergalę rezultatu (76:81).

BC „Prisikėlę“ komandos žaidėjas Ž.Danielius: „Pradžioje pradėjome labai gerai ir iškart patikėjom pergalę, bet varžovai susikaupė ir pasivijo. Šiek tiek prastai pataikėm, aikštelė prasta.“

„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)Kauno Rami pergalingai pradėjo C lygą įveikdami BC „Prisikėlę“ (77:70) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:49 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)