Resmila.lt vs Tie geresni (71:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios kovos „Tie geresni“ palaužė „Resmila.lt“ ir žengia toliau į ketvirtfinalį

2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 597

Pirmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Resmila.lt“ ir svečių teisėmis atvykę „Tie geresni“. Pirmajame susitikime „Tie geresni“ varžovus gan lengvai įveikė varžovus 28 taškų skirtumu ( 108:80).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir taškas į tašką vyko kova. „Resmila.lt“ ekipos puolimas sustojo, o treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „TIe geresni“ sugebėjo surengti sėkmingą atkarpą 7:0 ir atitrūkti nuo varžovų ( 12:19). Antrame kėlinyje po didelio chaoso aikštelėje „Resmila.lt“ sugebėjo išlyginti rezultatą ( 28:28). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir kėlinuką užbaigė dviems tolimais metimais – 34:30.

Po ilgosios pertraukos „Tie geresni“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, o R.Petkevičius smeigė du tritaškius metimus ir patempė komandą ant pečių. „Resmila.lt“ niekaip neišlipo iš duobės, o svečiai toliau tolo nuo varžovų ( 51:59). Lemiamame kėlinyje „Resmila.lt“ kilo į lemiamą šturmą, nes buvo kur trauktis, ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tik trys taškai ( 61:64). Po minutės pertraukėlės šeimininkai turėjo begalę progų prisivyti varžovus, tačiau atakos buvo neparuoštos, o kėlinuko pabaigoje beliko paskubomis renkti atakas, o tuo pasinaudoję „Tie geresni“ šaltrakraujiškai realizavo baudos metimus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą, rezultatu – 71:78 (12:19, 22:11, 17:29, 20:19)

Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)Atkaklioje kovoje subyrėję “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido galingai kovojusiai „Resmila.lt“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:47 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)Kovingai žaidę „GZP – 2“ po pratęsimo palaužė „Resmila.lt“ (96:90) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:43 val.)