Alaina vs Artilerijos batalionas (100:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 879

Lapkričio 26 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Artilerijos batalionas” (svečiai). Lengvose rungtynėse „Alaina“ komanda sužibėjo ir pasiekė įtikinamą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:65 (26:10, 19:24, 35:16, 20:15).

Pirmajame kėlinyje šeimininkai išbėgo į aikštelę labiau susikaupę nei varžovai. Taikliais metimais spaudė priešininkus imtis naujų taktikų. Per pusę kėlino „Alaina“ išsiveržė į priekį rezultatu 13:2. Vėliau svečiams pavyko atsidaryti ir savo krepšį, tačiau šeimininkai lyderiaujančių pozijų nesiruošė perleisti ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 26:10. Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. Šeimininkam po truputį pradėjo stigti jėgų laikant greitą tempą, tačiau neleido varžovams priartėti arčiau nei 10 taškų skirtumu. Baigiantis antrai rungtynių pusei „Alaina“ pirmavo rezultatu (45:34).

Trečiąjį kėlinį “Alaina” vėl pradėjo spurtu 9:3. Taiklūs V.Čypas tolimi metimai vedė šeimininkus į priekį. Neilgai trukus svečiai taip pat pradėjo rinkti taškus, tačiau “Alaina” negailestingai didino pranašumą. Per kėlinį sumetę 35 taškus šeimininkai išsiveržė dar labiau į priekį 80:50. Ketvirtajame kėlinyje komandos leido sau pasisaugoti. Likus žaisti 5 minutėms kėlinio rezultatas buvo 6:0. Iki kėlinio galo jiems pavyko pasiekti 100 taškų ir šventė pergalę rezultatu 100:65.

„Alaina“ komandos treneris V.Čypas: „Tiesiog, jau labai norėjom nugalėt, tas ir padėjo šiandien.“

Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)