KMAIK vs Grande (57:90)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

M. Karausko vedama „Grande“ nesunkiai susitvarkė su E. Kelerio vedama „KMAIK“ ir iškovojo penktą pergalę iš eilės

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 735

Pirmadienį, lapkričio 26 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ (2/1) ir svečių teisėmis atvykę „Grande“ (4/0) krepšininkai.

Rungtynes „Grande“ po septynių M. Karausko taškų pradėjo spurtu 2:11, kas iškart privertė šeimininkų trenerį prašyti minutinės pertraukėlės. Po jos E.Keleris pelnė šešis taškus savo ekipai iš eilės, kėlinuko pabaigoje tritaškį pataikė T.Mažrimas, tačiau svečiai į tai taip pat atsakė taikliais metimais, o „Grande“ pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 11:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais E. Kelerio taškais, po kurių „KMAIK“ priartėjo iki 16:19. Visgi, vėl iniciatyvos ėmėsi svečių lyderis M.Karauskas, kurio keturiolika taškų paeiliui, iš kurių devyni buvo pelnyti tolimais metimais, leido „Grande“ nutolti iki 25:46.

Trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje E.Keleris sumetė dvylika taškų, tačiau „KMAIK“ nepernelyg priartėjo – 41:60. Nors E.Keleris ir toliau tempė šeimininkus į priekį, tačiau tai nepadėjo mažinti deficito. Po trijų kėlinukų – 49:70.

Ketvirtajame kėlinuke „Grande“ dar labiau nutolo – 54:82. Rungtynių pabaigoje užsiautė R.Issak, kurio taiklūs metimai įtvirtino „Grande“ ekipos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 57:90 (11:19, 14:27, 24:24, 8:20).

T.Vaitkūnas („Grande“) apie puikią sezono pradžią:

„šiaip, iš tikrųjų, gavome palankius varžovus. Matėme, jog kituose pogrupiuose yra stiprių komandų ir mūsų pogrupyje dar laukia visi favoritai. Įsibėgėjimui – gerai, žaidimo dar nedemonstruojame kokio norim. Laukiam Aido grįžtančio, tikrai sustiprins komandą. Tikėsimės gerai pasiseks į galą sezono.“

„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė be lyderių žaidusius „Arkus“ krepšininkus (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:09 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)