BC „Straight“ vs GZP – 2 (84:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kovoje dėl pirmos vietos grupėje triumfavo BC „Straight“

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 465

Vasario 13 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje sporto salėje susitiko “C” lygos komandos BC „Straight“ (šeimininkai) ir “GZP – 2” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 84:81 (27:16, 20:18, 16:23, 21:24).

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Per kelias minutes taikliais tolimais metimais įgijo 7 taškų pranašumą (9:2), kurio sumažinti svečiams niekaip nesisekė. Iki kėlinio galo šeimininkai dar padidino skirtumą ir pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 27:16. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo kiek labiau susikaupę ir pagerinę gynybą. Nors skirtumo sumažinti nepavyko, tačiau kėlinį sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių priekyje BC „Straight“ rezultatu 47:34.

Trečiajame kėlinyje vaizdas liko panašus. Didžiąją dalį kėlinuko svečiai atsilikinėjo tuo pačiu 10 taškų skirtumu, tačiau kėlinio pabaigoje „GZP – 2“ surengė spurtą, po kurio liko vos 6 taškai (63:57). Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo pratęsdami spurtą. Per tris minutes „GZP – 2“ prisivijo ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Vėliau sekė vienas po kito tolimi metimai, keitėsi pirmaujanti komanda iki pat rungtynių pabaigos. Likus porai atakų šeimininkai įgijo 3 taškų persvarą, kurios nepavyko panaikinti varžovams ir BC „Straight“ šventė pergalę bei pirmąją vietą grupėje.

BC „Straight“ treneris R.Viskantas: „Skiriame pergalę treneriui, linkime greičiau pasveikti.“

Atkaklioje kovoje triumfavo „Žalgiris“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)Puikiai rungtynes pradėjusi „Gemavila“ neatlaikė rungtynių tempo ir nusileido BC „Straight“ ekipai (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)G. Navicko blokuotų metimų fiestoje ‒ BC „Straight“ pergalė (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)