Kauno technikos kolegija vs Feniksas (75:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 17:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „KTK“ palaužė „Feniksą“

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:07 val., peržiūros: 662

Vasario 27 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „Feniksą“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau šiek tiek geriau žaidė „KTK“. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė trys taškai (9:6). Likus minutei iki kėlinio pabaigos „KTK“ persvara padidėjo iki aštuonių taškų, o minutės pertraukėlės psaprašė „Feniksas“. Per paskutinę minutę skirtumas padidėjo iki vienuolikos taškų (22:11).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė trylika taškų (26:13). Vėliau komandos žaidė lygiai, ypusėjus kėliniui komandas skyrė vis dar trylika taškų (34:21). Aštuntą minutę „Feniksas“ buvo sumažinęs varžovų persvarą iki septynių taškų (34:27). Prasidėjus devintai minutei tritaškį pataikė „KTK“ ir išsaugojo persvarą iki kėlinio pabaigos (42:32).

Trečią trečio kėlinio minutę „Feniksas“ buvo sumažinęs persvarą iki aštuonių taškų (44:36). Šeštą minutę „KTK“ buvo padidinę persvarą iki trylikos taškų (53:40). Aštuntą minutę „KTK“ skirtumas po taiklaus tritaškio sumažėjo iki septynių taškų (54:47). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Feniksas“, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų (57:52).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „KTK“, kuri per dvi pirmas minutes padidino persvarą iki devynių taškų (52:61). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (66:60). Septintą minutę P.Juchnevičius pataikė tritaškį, po kurio komandas skyrė tik keturi taškai (71:67). „Feniksas“ neleido varžovams atitrūkti, bet rungtynių pabaigoje persvarą išsaugojo ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (75:70).

M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ solidus R. Staškūno dvigubas dublis ir „KTK“ pergalė prieš „0Septyni“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 18:55 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)