Nauja banga vs ExMarkets (65:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Naujos bangos“ pergalę

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 18:17 val., peržiūros: 466

Gruodžio 9 dieną, 15:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nauja banga“ (šeimininkai) ir „ExMarkets“ (svečiai). Abi komandos labai atkakliai kovėsi net tris ketvirčius, tačiau „ExMarkets“ žaidimas ketvirtame kėlinuke visiškai subyrėjo, o galingai finišavę „Naujos bangos“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 65:46 (15:12, 18:18, 12:12, 20:4).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kad komandos šiandien rungtyniaus gana lygiai. Žaidimas nebuvo itin rezultatyvus, tačiau krepšininkai aktyviai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, dažnai net peržengdavi ribas ir taip prisirinkdami pražangų. Iki pat ilgosios pertraukos taip ir neišryškėjo nei vienos komandos pranašumas ir tik nežymiu skirtumu pirmavo „Nauja banga“ 33:30.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką ekipos vis dar žaidė taškas įtašką, tačiau „ExMarkets“ komanda turėjo rimtų problemų dėl pražangų ir jų gretos ėmė retėti. Galiausiai „Nauja banga“ varžovų puolimą visiškai sukaustė ir ėmė žaibiškai tolti. Tiesiog idealiai sužaistas ketvirtasis ketvirtis leido „Naujos bangos“ žaidėjams pasiekti net ir triuškinamą persvarą, o rungtynės baigėsi rezultatu 65:46.

„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)