Ryterna Group vs Grande (79:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 05 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus.

2019 kovo 05 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 710

Antradienį, kovo 5 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Didžiosios“ taurės antrosios rungtynės, tarp šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių- „Grande“ krepšininkų. Visus kėlinius laimėję šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 79:50 (23:12, 19:12, 18:14, 19:12)

Pirmoji rungtynių pusė prasidėjo šeimininkų komandos spurtu, kai po A. Silvestravičiaus pelnyto dvitaškio, komandas skyrė jau dešimt taškų (12:2). Ir toliau kojų neapšilę svečiai nerado priešnodžių prieš E. Jasėną, kuris nepramesdamas nei vieno metimo iš žaidimo, leido „Ryterna Group“ po pirmojo kėlinio turėti vienuolikos taškų persvarą (23:12). Antrajame kėlinyje, svečiams, gero R.Issak žaidimo nepakako, „Ryterna Group“ krepšininkai pataikydami sudėtingus metimus pradėjo tolti vis didesniu skirtumu, ir po pirmųjų dvidešimties minučių, rezultatas buvo: (42:24).

Trečiajame kėlinyje, svečiai ir toliau nerado sąvojo žaidimo, sunkiai sekėsi stabdyti D. Daugininką ir A. Miliūną, kurie pelnė keletą iš eilės taiklių dvitaškių, dar tritaškį pridėjo E.Straigis ir rezultatas po trečiojo kėlinio buvo: (60:38)- šeimininkų naudai. Ketvirtas kėlinys liko tik formalumas. „Ryterna Group“ ir toliau mažino svečių šansus prisivyti. To pasakoje, užtikrintą pranašumą turėję šeiminkai, šventė įtikinamą pergalę, rezultatu:(79:50).

„Ryterna Group“ laimėdami aštunfinalio dvikovą (2:0) keliauja toliau, kur susitiks su Neveronys ‒ „KKA“ krepšininkais.

„C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: užtikrinta Neveronys ‒ „KKA“ pergalė prieš „Ryterna Group“ krepšininkus. (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:38 val.)Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.),,Ryterna Group“namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš ,,Sparta“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)