BC „Straight“ vs ExMarkets (76:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 982

Spalio 24 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos BC “Straight” (šeimininkai) ir “ExMarkets” (svečiai). Įtemptoje kovoje komandos lygiai žaidė daugiau nei puse rungtynių, tačiau šeimininkai spurtavo lemiamu metu ir pasiekė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:66 (14:17, 20:20, 22:13, 20:16)

Nuo rungtynių pradžios susikaupusios komandos rodė gražų žaidimą. Krepšiai liko atrišti abejoms komandoms, tad kova vyko taškas į tašką. Pirmajame kėlinyje šiek tiek labiau pasisekė svečiams ir šie pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu (14:17). Antrajame kėlinyje komandos vis rodė solidų žaidimą, keitėsi sėkmingomis atakomis. Pirmaujanti komandą keitėsi net kelis kartus, bet komandos kėlinį sužaidė lygiosiomis ir pranašumas liko svečių rankose (34:37).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai nusibraižė geresnes taktikas, neleido varžovams puse kėlinio pelnyti taškų ir spurtavo (15:4). Vėliau neleido varžovams priartėti ir išlaikė pranašumą (56:50). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai toliau tvirtai laikė savo pozicijas, neprisileido varžovų arčiau ir šventė pergalę rezultatu (76:66).

BC „ Straight“ komandos treneris T.Laucevičius: „Manau buvom individualiai stipresni, dėl to pavyko pasiekti pergalę. Antroje rungtynių pusėje mūsų antros linijos gynėjai geriau sužaidė, perimė daug kamuolių kas ir leido pabėgti nuo varžovų.“

„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Žalgiris“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:51 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:42 val.)