ExMarkets vs Gemavila (57:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 997

Pirmadienį, spalio 22 – ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų – „ExMarkets“ bei svečių „Gemavila“ komandų.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai – aukštą žaidimo tempą lydėjo netaiklūs metimai ir klaidos. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (5:5), per likusį laiką svečiams pavyko minimaliu skirtumu išsiveržti į priekį – 8:9. Antrasis ketvirtis šiek tiek geriau prasidėjo šeimininkams, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Gemavila“ susigrąžino pranašumą (12:16). Antroje kėlinio pusėje „ExMarkets“ vedami M. Visockio sugebėjo ne tik pasivyti varžovus, bet ir persverti rezultatą ir minimaliu skirtumu laimėti pirmąją rungtynių dalį – 20:19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pagaliau įsižaidė ir per porą minučių atitrūko dviženkliu skirtumu (32:22). Varžovai, kaip įmanydami stengėsi kuo greičiau sumažinti deficitą, tačiau gera šeimininkų gynyba neleido jiems to padaryti. Visą ketvirtį užtikrintai pirmavę „ExMarkets“ prieš lemiamą rugtynių dalį turėjo 8 taškų persvarą – 39:31. Ketvirtasis ketvirtis parodė, kad šeimininkams dar anksti patikėti pergale. „Gamavila“ pagaliau pagavo savo žaidimo bandą ir pataikę porą tritaškių paeiliui išlygino rezultatą – 45:45. Tačiau svečių puolimas netrukus išsikvėpė, o skylėta gynyba leido varžovams susigrąžinti 9 taškų persvarą (54:45). Nors paskutines dvi minutes svečiai ir bandė kabintis į rungtynes, tačiau pritrūko laiko ir taiklių metimų. „ExMarkets“ iškovojo pergalę – 57:51 (8:9, 14:10, 19:12, 16:20).

Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „ExMarkets“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (72:57) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:41 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)