Sparta vs Gemavila (74:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 668

Vasario 21 dieną, 20:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Gemavila“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o geriau sužaistos lemiamos akimirkos leido pergalę pasiekti „Spartos“ komandai. Susitikimas baigėsi rezultatu 74:69 (18:10, 22:30, 24:18, 10:11).

Rungtynes puikiai pradėjo šeimininkai, kurie labai greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų persvarą. Tačiau greitai „Gemavila“ atsitiesė, o antrame ketvirtyje D. Nemeikšos tolimi metimai leido jiems ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Nuo to momento pirmaujanti pusė keitėsi daug kartų, žaidimas buvo labai atkaklus ir lygus, tad nieko keisto, jog ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant visiškai lygybei 40:40.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas ir toliau buvo labai lygus, abi komandos turėjo savo privalumų, o intriga išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos. Ketvirtasis kėlinukas buvo nerezultatyvus, žaidėjai jau jautė nuovargį, prametė daug metimų, o susitikimo pabaigoje geresnėje situacijoje atsidūrė „Sparta“. „Gemavila“ dar bandė naudoti pražangų taktika, bet čia vėl sudegino brangaus laiko, kol surinko 4 komandines ir pagaliau privertė varžovus mesti baudų metimus. Šeimininkai sumetė baudas, padidino savo pranašumą ir taip užtvirtino pergalę 74:69.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „KMAIK“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:29 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.),,Ryterna Group“namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš ,,Sparta“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:16 val.)Net 54 G. Prabulio taškai nulėmė „Spartos“ pergalę (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:58 val.)