Tie geresni vs Gemavila (70:44)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44)

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 692

Vasario 13d., Trečiadienį, 18:30val., Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Tie geresni“ ir svečiai – „Gemavila“.

Rungtynes ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, didžiąją pirmojo ketvirčio dalį ekipos keitėsi pirmaujančios komandos vaidmeniu, tačiau kėlinio pabaigoje 7:0 spurtą surengę „Tie geresni“ išsiveržė į priekį. Vis gi kėlinį tolimu metimu užbaigę svečiai sumažino skirtumą – 20:16. Antrąjį ketvirtį užtikrinai pradėjo šeimininkai, įpusėjus kėliniui „Tie geresni susikrovė dviženklį 12 taškų pranašumą (30:18). „Gemavilos“ krepšininkai strigo puolime visą ketvirtį ir pelnė vos 9 taškus, tuo pasinaudoję šeimininkai užbaigė pirmąją rungtynių dalį su 14 taškų persvara – 39:25.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, svečiams nesisekė rengti sėkmingų atakų, o „Tie geresni“ iš lėto didino pranašumą – 54:33. Ketvirtąjame kėlinyje liko tik formalumai, užtikrintai žaidę šeimininkai neprisileido varžovų ir lengvai iškovojo 11-ąją sezono pergalę, tuo tarpu „Gemavila“ patryė 10-ą nesėkmę – 70:44 (20:16, 19:9, 15:8, 16:11).

„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Nauja banga“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 16:48 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)