Kauno TPMC ‒ 2 vs Baltic Transline (85:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 18:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 21:25 val., peržiūros: 873

Ketvirtadienį, lapkričio 15 dieną, Kauno TPMC mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC ‒ 2“ (1/2) bei svečių „Baltic Transline“ (1/2).

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno TPMC ‒ 2“, kurie po keturių R. Petrausko tolimų metimų įgijo dviženklę persvarą ir po pirmojo kėlinuko pirmavo 26:11.

Ir toliau rungtynėse šeimininkai palaikė aukštą tempą bei įpusėjus antrajam kėlinukui jau pirmavo dvidešimties taškų skirtumu. Atrodė, jog „Baltic Transline“ krepšininkai nieko negalėjo priešpastatyti prieš puikų šeimininkų puolimą. Po dviejų kėlinių 46:20.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė, svečiai ir toliau sunkiai rinko taškus, o tuo naudodamasi „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa išlaikė turimą persvarą – 62:36.

Ketvirtajame kėlinuke net ir šeimininkų aukštaūgis A.Bubelis įsegė du tritaškius, o „Kauno TPMC ‒ 2“ šiandien nepaliko jokių vilčių „Baltic Transline“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 85:54 (26:11, 20:9, 16:16, 23:18).

Po rungtynių nugalėtojų žaidžiantysis treneris M.Červinskas sakė, jog pergalę lėmė jaunystė :)

„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)