Kauno Rami vs Neveronys ‒ KKA (68:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 857

Sekmadienį, Vasario 10 – ąją dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų „Kauno Rami“ bei svečių „Neveronys – KKA“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo dideliu tempu, aikštelėje vyravo geitis, gražus puolimu paremtas žaidimas. Nors pirmojo ketverčio metu svečių komandą atrodė pranašesnė, bet „Kauno Rami“ komandą nenusileido. Ir žaidimas vyko taškas į taškas. Likus mažiau negu minutei iki ketverčio pabaigos svečių komandos žaidėjas E.Rakickas pataikė du taškus ir padėjo komandai laimėti šį ketvertį – 22:24.

Antrojo ketverčio pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir komandų persvara nesikeitė (36:36), tačiau tada „Neveronys – KKA“ komandą spurtavo 0:5 ir jau pirmavo 41:48.

Antroje rungtynių pusėje "Kauno Rami" bėdos nesibaigė, komandos puolimas buvo uždarytas, tritaškiai metimai jau skriejo pro šalį, o varžovai nesustodamai tolo. . „Neveronys – KKA“. įrodė, kad patirtis ir komandinis darbas puikiai veikiantis žaidimas yra pagrindinis jų ginklas. Išnaudami visa tai jie galėjo jaustis rungtynių nugalėtojais net joms nesibaigus. Ir ištiesų, skirtumas buvo pernelyg didelis, kad "Kauno Rami" būtų šansų atsitiesti – 53:69.

Paskutinis kėlinukas vyko gana lygiai, bet užtikrintos pergalės svečiai neketino atiduoti 68:91.

„Neveronys – KKA“ komandos treneris A.Karpavičius: Šiandiena laimėjome trenerio dėka.

„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)