Neveronys ‒ KKA vs Kauno TPMC ‒ 2 (75:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 20:22 val., peržiūros: 1003

Pirmadienį, gruodžio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Neveronys – KKA“ bei svečių „Kauno TPMC – 2”. Aikštelės šeimininkai jau pirmoje rungtynių pusėje įgijo dviženklį pranašumą, kuris juos lydėjo iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie keturių minučių atkarpą laimėjo 10:2. Tačiau tuomet jų puolimas sustojo ir per keturias minutes jie nesukrapštė nė taško. Tuo netruko pasinaudoti svečiai, kurie netrukus braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Neveronys – KKA“ susigrąžino solidesnį pranašumą į savas rankas, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:10. Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje komandos ir toliau sunkiai rinko taškus, o ypatingai sunkiai sekėsi „Kauno TPMC – 2“ ekipai, kuri tesukrapštė vos keturis taškus ir turėjo jau dviženklį deficitą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:21.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai dar šiek tiek padidino savo atotrūkį, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė svečiai ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:43. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Kauno TPMC – 2“ dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau ženkliai sumažinti atsilikimo jiems nepavyko, o vėliau „Neveronys – KKA“ sužaidė gerą atkarpą ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 75:59.

Albertas Karpavičius („Neveronys – KKA“):
“Baisi salė, vienodos aprangos. Puolime kažko pritrūko, o gynyba buvo pusė velnio. Puolime kažko trūko, bet net nežinau ko“.

„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)