BC „Prisikėlę“ vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (66:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 825

Pirmadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Prisikėlę“ bei svečių Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Aikštelės šeimininkai jau per pirmąją rungtynių pusę padėjo tvirtą pamatą pergalei, o vėliau ją ir pasiekė.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie dar padoriai atrodė puolime ir diktavo savas sąlygas nuo pat rungtynių pradžios. Tuo tarpu svečių ekipa itin sunkiai rinko taškus ir jų buvo pelnę vos tris, sužaidus beveik septynias minutes. Per likusį kėlinio laiką Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pelnė dar tris ir skaičiavo jau dviženklį deficitą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:6. Antrąjį ketvirtį 11:2 spurtu pradėjo BC „Prisikėlę“ ir skaičiavo jau triuškinantį pranašumą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir kėlinuką užbaigė apylygiu žaidimu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:17.

Viso trečiojo kėlinuko metu komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais. Nei vienai komandai nepavyko sužaisti sėkmingesnės atkarpos, tad ir skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:33. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas. Aikštelės šeimininkai neleido savo varžovams net priartėti prie jų ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:42.

Gediminas Makauskas (BC „Prisikėlę“):
“Šiandien gal buvome šiek tiek greitesni. Greitis buvo didžiausias mūsų pranašumas. Varžovai buvo aukštesni, lėtesni, o mes tritaškius pataikėm, veržėmės, daugiau energijos davėm ir laimėjom, kaip komanda“.

BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Street Food“ po permainingos kovos pasiekė antrąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:08 val.)Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)BC „Prisikėlę“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP – 2“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:21 val.)