Kauno švara vs Neveronys ‒ KKA (57:110)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:10 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 829

Antradienio vakarą „Kauno švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Kauno švara“ su svečiais SK „Neveronys“ – KKA krepšininkais. Nuo pat pirmos atakos pirmavę svečiai išsivežė įtikinamą pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo svečiams naudinga 6:0 atkarpa, kurios metu 4 taškus pelnė G.Purauskas. Likusią kėlinio dalį padėtis aikštelėje per daug nesikeitė. Šeimininkų gretose 6 iš 11 per kėlinį pelnytų taškų surinko L.Kadys. Prabėgus pirmosioms 10 minučių – 11:22.

Antrajame kėlinyje SK „Neveronys“ ‒ KKA gerokai įsivažiavo. Jie vieną po kitos rengė sėkmingas atakas, šeimininkams leisdami įmesti vos vieną kitą metimą. Likus kiek mažiau nei 2 minutėms iki kėlinio pabaigos, po J. Draudvilos taiklaus tritaškio, komandas skyrė jau 22 taškai (22:44). Prieš ilgąją pertrauką – 27:52.

Poilsis naujienų į žaidimą neatnešė. Savo greičiu ir tikslumu svečiai toliau diktavo rungtynių tempą, kuris „Kauno švarai“ pasirodė per didelis. Nors šeimininkai visus trečiojo ketvirčio taškus pelnė tolimais metimais, jų nepakako, kad priartėti prie oponentų. Rezultatas prieš paskutinįjį kėlinį – 45:75.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 3 iš eilės prarastais šeimininkų kamuoliais, po kurių sekė taiklūs varžovų metimai. Likus šiek tiek daugiau nei 2 minutėms SK „Neveronys“ ‒ KKA komandai 100-ąjį tašką pelnė G.Jevstignejevas. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu – 57:110.

SK „Neveronys“ ‒ KKA trenerio A. Karpavičiaus komentaras:
„Koncentruojamės, kaip Šaras sako, į šitas rungtynes. Savo uždavinius atlikinėjam, stengiamės. Kažkas gavosi geriau, kažkas blogiau, bet realiai nežiūrim į varžovus, žiūrim savo reikalų.“

KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:05 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)SK „Mattas“ suklupo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (53:64) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)Po sunkios kovos „Kauno Švara“ pasiekė pirmąją pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)