Grande vs 0Septyni (80:45)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“

2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 664

Ketvirtadienį, lapkričio 8 – ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Grande“ ir svečių „0Septyni“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana nerezultatyviai. Taiklūs metimai itin retai skrosdavo tinklelius, o ir klaidų netrūko. Antroje kėlinio pusėje pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas, tačiau prastai sužaista kėlinio pabaiga leido svečiams išsiveržti į priekį – 12:13. Antrasis ketvirtis ne daug kuo skyrėsi nuo pirmojo. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas dar buvo lygus, tačiau šeimininkai spurtavo 13:5 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 8 taškų persvarą.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo galingu „Grande“ spurtu, kurie per aštuoniais minutes spurtavo net 25:4 ir jau triuškino savo varžovus (50:28). „0septyni“ bėdos tuo nesibaigė – jie ne tik nerado būdų stabdyti varžovus, bet ir puolime rinkti taškus buvo begalo sunku, o po trijų ketvirčių jie atsilikinėjo jau 26 taškais – 61:34. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos atsipalaidavo ir žaidė jau tik savo malonumui. „Grande“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 80:45 (12:13, 20:11, 29:10, 19:11).

„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)