Elektromontuotojas vs SK „Mattas“ (45:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę SK „Mattas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (78:45)

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 687

Gruodžio 12d., Trečiadienį, 18:45val., KTK sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Elektromontuotojas“ ir svečiai – SK „Mattas“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo svečiai, nors pirmieji krepšį atrišo „Elektromontuotojo“ krepšininkai, po jų sekė 23 taškų be atsako SK „Mattas“ spurtas iš kurių 5 buvo tolimais metimais – 4:25. Antrąjame kėlinyje keitėsi ne daug kas, svečiai ir toliau sėkmingai rengė greitas atakas po varžovų klaidų, o „Elektromontuotojo“ krepšininkams nesisėkė puolime – 12:48.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkų puolimas šiek tiek atsigavo, tačiau lygiai kėlinį sužaidę SK „Mattas“ krepšininkai neleido varžovams priartėti – 29:65. Ketvirtąjame kėlinyje liko tik formalumai ir SK „Mattas“ krepšininkai šventė 7-ąją pergalę iš eilės, tuo tarpu šeimininkai patyrė 2-ąjį pralaimėjimą – 45:78 (4:25, 8:23, 17:17, 16:13).

SK „Mattas“ Mindaugas Jakštas:

Greičiau bėgom.

Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Street Food“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)