VDU ‒ ŽŪA vs GZP – 2 (54:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

VDU ‒ ŽŪA neatsilaikė prieš GZP – 2

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 00:52 val., peržiūros: 683

C lygos varžybose antradienio vakarą kova užvirė tarp namie rungtyniaujančios VDU ‒ ŽŪA bei GZP – 2 komandos. Kiek sėkmingiau susitikimą pradėjo svečiai, kurie didesne ar mažesne persvara sugebėjo būti priekyje. Pagrindinis sėkmingo pirmojo ketvirčio puolimo variklis buvo P.Maciulevičius, kuris per pirmąsias dešimt žaidimo minučių surinko 10 taškų, tačiau beveik niekuo nenusileido ir šeimininkų lyderis A.Bulys į komandos sąskaitą irašęs 9 taškus. Tokia pati įdomi kova rodėsi ir švieslentėje, kurioje 18:20 pirmavo GZP – 2. Visgi antrajame ketvirtyje svečių gretose atsirado naujas lyderis M.Gasperavičius, kuris kaip ir kolega prieš tai, taipogi surinko 10 taškų per vieną kėlinį. Šeimininkams vis sunkiau sekantis pelnyti taškus svečiai po truputį tolo ir įpusėjus varžyboms pirmavo 38:28.

Sužaidus tris trečiojo ketvirčio minutes po U.Paškauskas dvitaškio ir taiklios baudos VDU ‒ ŽŪA ištirpdė atsilikimą iki 5 taškų, tačiau vėliau visiškai sustojo. Taškų badą išgyvenę šeimininkai per likusias 7 minutes tesukrapštė 3 taškus, o tuo pasinaudoję svečiai netruko nutolti ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 54:39. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje M.Semėnas sumetė baudas, o du tritaškius paleidęs V.Šoblinskas ko gero atsakė į visus klausimus kas šįvakar bus stipresni. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė taikliomis atakomis ir varžybas užbaigė beveik nepakitusiu skirtumu 54:78 GZP – 2 pergalė.

Vienas iš nugalėtojų GZP – 2 komandos žaidėjų kalbėjo: pradžioje vyko atkakli kova, mes tikėjomės laimėt ir kai įsibėgėjome viskas tapo aišku. Nors rezultatas didelis, skirtumas neatspindi kiek jėgų mums tai kainavo, bet džiaugiamės pergale.

„VDU ‒ ŽŪA“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:47 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VDU ‒ ŽŪA“ ketvirtajame ketvirtyje neatsilaikė prieš „Tie geresni“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:49 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)VDU ‒ ŽŪA atkaklioje kovoje pranoko 0Septyni (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:34 val.)„Sparta“ turėjo pripažinti „GZP – 2“ pranašumą (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:51 val.)„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)BC „Prisikėlę“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP – 2“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)