SK „Mattas“ vs Street Food (126:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food

2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 01:08 val., peržiūros: 847

C lygos varžybose pirmadienio vakarą keliai susikirto tarp SK „Mattas“ ir Street Food kolektyvų. Susitikimo favoritai dar nei karto nepralaimėję SK „Mattas“ iškart ėmėsi darbo ir nuo pirmųjų minučių pradėjo dominuoti aikštėje. Dažnai greitu puolimu ir viską iš po krepšio mesdami SK „Mattas“ greitais tolo, keistoka buvo matyti, bet greitose atakose taškus pelnydavo ne tik mažiukai, tačiau ir aukštesni bei sunkesni komandos žaidėjai kaip kad P.Lekečinskas, kuris pirmajame ketvirtyje jų surinko 10. Puikiai žaisdami puolime ir neblogai gindamiesi SK „Mattas“ po pirmo ketvirčio pirmavo 29:14. Antrajame ketvirtyje favoritai ir toliau įrodinėjo ko yra verti, puikiai veikė aukštaūgių ir gynejų tandemai, ypač gerai perdavimus skirstė įžaidėjas K.Jankaitis, po kurių dažnai komandos draugams belikdavo tik įridenti kamuolį į krepšį. Sužaidus pusę kėlinuko po A.Dervinskas dvitaškio su pražanga, komandas ėmė skirti 30-ies taškų praraja ir viskas praktiškai tapo aišku kas triumfuos šiose varžybose. Dar iki pertraukos Street Food kiek aplygino žaidimą ir nebeleido skirtumui toliau grėsmingai augti, bet įpusėjus varžybos rezultatas buvo daugiau nei akivaizdus 55:27.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje ir toliau išliko toks pats, SK „Mattas“ dominavo ir nors Street Food tikrai stengėsi, akivaizdžiai matėsi, jog tai ne lygiaverčių varžovų dvikova. Vos ne su kiekviena minute skirtumas pasiekdavo vis naujas aukštumas ir Street Food vaikinams niekaip nepavykdavo sustabdyti įsibėgėjusių varžovų, kurie per šį ketvirtį „suraitė“ net 38 taškus. Nors puolime karts nuo karto Street Food ekipoje pasižymėdavo M.Petokaitis, ketvirtajame kėlinuke SK „Mattas“ nemažino apsukų ir žaidė kaip komanda, kuri šiemet ko gero tikrai turės realų šansą laimėti pimąją vietą C lygoje. Galutinis teisėjo švilpukas varžybų pabaigoje skelbė tikrai nepadorius skaičius 126:56 laimėjo SK „Mattas“ nors Street Food vaikinus tikrai vertėtų pagirti už kovotojų dvasią ir pastangas pabandyti priešintis galingiems varžovams.

KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ laimėjo pirmąjį serijos mačo po karštos kovos (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)SK „Mattas“ suklupo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (53:64) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 18:36 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:39 val.)