SK „Mattas“ vs Tie geresni (69:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ laimėjo pirmąjį serijos mačo po karštos kovos

2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 667

Pirmadienį, kovo 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių, ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos SK „Mattas“ bei svečių „Tie geresni“. Visų rungtynių metu atmosfera buvo karšta ir didžiąją rungtynių dalį pirmavo aikštelės šeimininkai. Lemiamu metu jie sugebėjo išlaikyti kelių taškų pranašumą ir ketvirtfinalį pradėjo pergalingai.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri gana neblogai atrodė puolime ir gynyboje. Jie didžiąją kėlinio dalį pirmavo, o nuo solidesnio pranašumo įgijimo, jiems pritrūko tik gynyboje atsikovotų kamuolių. SK „Mattas“ puolime nusiimė nemažai kamuolių ir tik jų dėka turėjo tik trijų taškų deficitą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:23. Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą gynyboje ir per aštuonias minutes praleido tik du taškus į savo krepšį. Puolime jie nežibėjo, bet pelnė 12-ą taškų ir turėjo jau gana solidų pranašumą savo rankose. Ketvirčio pabaigoje „Tie geresni“ kiek atgaivino savo puolimą ir šiek tiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:29.

Trečiojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. SK „Mattas“ ekipai vis nepavykdavo nutolti nuo savo varžovų, kadangi į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, tuo pačiu atsakydavo ir „Tie geresni“. Šio kėlinio metu taip pat nepavyko išvengti ir karštų epizodų, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:47. Lemiamą ketvirtį dviem taikliais tolimais dūriais pradėjo aikštelės šeimininkai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Visgi, „Tie geresni“ parodė atsigavimo ženklus ir sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų. Tačiau tuomet SK „Mattas“ porą atakų užbaigė sėkmingai ir susigrąžino devynių taškų pranašumą. Likus žaisti 24-ias sekundes, svečiai smeigė tolimą metimą ir sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų. Lemiamu metu aikštelės šeimininkai prie baudų metimo linijos neklydo ir iškovojo sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:61.

SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:39 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)SK „Mattas“ suklupo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (53:64) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 18:36 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)