Feniksas vs Nebajeris (79:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 25 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Feniksas apgynė savo tvirtovę

2019 sausio 25 d., Penktadienis, 22:37 val., peržiūros: 247

Penktadienio vakarą C lygos varžybose Feniksas priėmė komandą Nebajeris. Nors pirmąjį varžybų tašką taikliu baudos metimu pelnė R.Sadauskas, vėliau E.Vaičiūnas ir Ž.Kiveris pastangomis Feniksas persvėrė rezultatą ir nutolo. Vis didindami pranašumą pirmąjį ketvirtį komandos baigė Feniksas pirmaujant 20:7. Antrajame ketvirtyje abi komandos pradėjo žaisti rezultatyviau , tačiau skirtumas tarp komandų ir toliau laikėsi ties dviženkle Fenikso komandos persvara. Nors Nebajeris atrado savo puolimo lyderį, kuriuo tapo D.Prieskienis pelnęs net 14 taškų šiame ketvirtyje apsiginti niekaip nesisekė ir po dviejų ketvirčių 43:30 priekyje Fenikso komanda.

Po didžiosios pertraukos Nebajeris komanda tikrai baigė „ bajerius“ ir atradę naują puolimo lyderį V.Tirva ėmė švelninti atsilikimą. Likus žaisti beveik 3 minutes iki kėlinuko pabaigos T.Čiuplys dvitaškiu švelnino atsilikimą iki vieno metimo atstumo 51:49. Vis gi kėlinio pabaigoje Feniksas šiek tiek susiėmė ir po trijų ketvirčių pirmavo 59:54. Ketvirtajame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova. V.Tirva dvitaškis likus žaisti 6 minutes vėl tirpdė atsilikimą iki dviejų 62:60, tačiau keletas nesėkmingų atakų ir skylės gynyboje neleido Nebajeris komandai persverti rezultato savo naudai. Komandiškai puolime ir gynyboje žaidę Feniksas vyrukai vėl nutolo, o sėkmingas darbas ypač gynyboje leido švęsti taip reikalingą pirmą pergalę antram etape.

Po rungtynių Feniksas vyrai džiūgavo pergale prieš tikrai stiprų ir rimtą varžovą sakydami, kad „bajerių“ nebuvo reikėjo pakovoti iš visų jėgų, bet šiandien geriau krito mums, tad ir laimėjome.

„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)Puikus spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„Vilkai“ išvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Nebajeris“ kovingose rungtynėse nugalėjo KK „Žaibas“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Feniksas“ saldžiai atsirevanšavo „Kauno technikos kolegijai“ ir išlygino serijos rezultatą (77:55) (2019 kovo 01 d., penktadienis, 21:02 val.)Mingaudas Giedraitis paskutinę sekundę išplėšė pergalę Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)