BC „Prisikėlę“ vs Neveronys ‒ KKA (74:101)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 759

Trečiadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Prisikėlę“ (3/3) ir svečių teisėmis žaidę „Neveronys ‒ KKA“ (5/0) krepšininkai.

Nors „Neveronys ‒ KKA“ rungtynes pradėjo dviem tolimais metimais paeiliui, tačiau vėliau jų žaidimas tapo kiek chaotiškas ir sužaidus penkias minutes 5:6 pirmavo svečiai. Visgi, kėlinuko antroje pusėje penkis tritaškius (iš kurių trys priklauso A. Gedminui) pataikę „Neveronys ‒ KKA“ nutolo ir laimėjo pirmą kėlinuką 10:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo A. Gedmino ir V. Žvirblio tolimais šūviais, po kurių svečiai dar labiau įtvirtino savo persvarą – 12:38. Visgi, sėkmingas G. Makausko žaidimas puolime leido BC „Prisikėlę“ ekipai kiek priartėti – 26:44.

Trečiajame kėlinuke ir toliau taikliais tritaškiais svaidęsi „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkams pavyko dar labiau nutolti – 45:72.

Ketvirtajame kėlinuke po T. Juknaičio tritaškių ir G. Makausko metimų BC „Prisikėlę“ kiek priartėjo – 74:89. Visgi, svečiai rungtynes pabaigė keturiais paeiliui tolimais tiksliais metimais, kurie įtvirtino „Neveronys ‒ KKA“ ekipos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 74:101 (10:27, 16:17, 19:28, 29:29).

N.Damošius (BC „Prisikėlę“)

„Nesusitvarkėme gynyboje nuo varžovų tritaškių, nesusikalbėjome. Jau turbūt antrą minutę buvome pralaimėję. Yra kaip yra.“

„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)