Kauno švara vs BC „Prisikėlę“ (62:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 11 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus

2019 sausio 11 d., Penktadienis, 22:53 val., peržiūros: 682

Penktadienio vakarą „Kauno Švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno Švaros“ krepšininkai su svečiais – BC „Prisikėlę“. Pirmosios dešimt žaidimo minučių buvo apylygės, tačiau vėliau BC „Prisikėlę“ komandos traukinys nuvažiavo ir nepaliko šansų šeimininkams šiose rungtynėse.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo gera šeimininkų atkarpa. Sužaidus kiek daugiau nei penkias kėlinio minutes „Kauno Švara“ įgijo 8 taškų pranašumą. 4 tritaškius per kėlinį pataikę šeimininkai vis dėl to nesugebėjo atitrūkti nuo priešininkų. Spragų gynyboje radę BC „Prisikėlę“ krepšininkai sugebėjo visiškai ištirpdyti turėtą atsilikimą ir kėlinį pabaigti išsiverždami į priekį. Po pimųjų dešimties minučių – 21:22.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo demonstruoti dar geresnį puolimą. Lengviau puolime taškus rinkę BC „Prisikėlę“ netrukus susikrovė dviženklę persvarą. Šeimininkams nepavyko atlaikyti tokio primesto svečių tempo bei rasti lengvų kelių link varžovų krepšio. Prieš pertrauką – 31:43.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Svečiai ir toliau didino savo pranašumą. Po K. Petrausko taiklaus tritaškio BC „Prisikėlę“ susikrovė 24 taškų persvarą – 40:64. Šeimininkams sunkiai sekėsi gerinti žaidimą puolime. Po trijų kėlinių – 45:66.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas. Didžiulę persvarą susikrovė svečiai paskutiniame kėlinyje galėjo kiek atsipalaiduoti. Kėlinį penkiais taškais laimėjo „Kauno Švaros“ krepšininkai, nors tai mažai ką ir lėmė. Rungtynės baigėsi rezultatu – 62:78.

BC „Prisikėlę“ žaidžiančiojo trenerio N. Damošiaus komentaras po pergalingų rungtynių:

„Šiandien laimėt padėjo, turbūt, praeitas skaudus pralaimėjimas pačioje rungtynių pabaigoje. Šiandien šiek tiek labiau susikaupėm, aktyviau sužaidėm ir viskas gerai gavosi.“

„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)BC „Prisikėlę“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP – 2“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:31 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:21 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)