Hidraulinės sistemos vs BC „Rhino“ (78:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 14:09 val., peržiūros: 687

Sausio 6 d., sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Hidraulinės sistemos“ (8/1) ir svečiai – BC „Rhino“ (1/6).

Rungtynės prasidėjo apylygiu ir nerezultatyviu žaidimu, o svečių krepšininko A. Čekavičiaus du tritaškiai leido BC „Rhino“ ekipai lygiai žaisti su grupės lyderiais – 12:12.

Visgi, antrajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“, vedamos S. Klimkevičiaus, perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, nutolo dviženkliu pranašumu ir pasibaigus antrajam kėliniui jau pirmavo 38:24.

Trečiajame kėlinyje BC „Rhino“ labai sunkiai rinko taškus, o tuo naudojęsi „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą bei po trijų kėlinių jau pirmavo 59:35.

Ketvirto kėlinuko pradžioje R.Rainys pataikė du tritaškius, kurie kiek aptirpdė šeimininkų persvarą – 61:43. Bet rungtynių pabaigoje šeimininkai puikiai užpuolė ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 78:54 (12:12, 26:12, 21:11, 19:19).

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)