Alaina vs Baltic Transline (48:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 22:00 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Baltic Transline“ užtikrintai pasiimė pirmąją pergalę

2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 607

Vasario 28 dieną, 22:00 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių užtikrintai 1:0 pradėjo „Baltic Transline“. Rungtynės baigėsi rezultatu 48:73 (9:21, 20:23, 11:13, 8:16).

Rungtynių pradžia kiek geresnė buvo svečių komandai. Šie nuo pat pradžios sukaustė varžovus geležiniais gynybiniais gniaužtais ir „Alaina“ per pusę kėlinio įmetė vos 1 tašką. Tuo tarpu patys sumetė 9 taškus ir privertė šeimininkus prašyti minutės pertraukėlės. Minutės pertraukėlė „Alaina“ komandai buvo labai naudinga, iškart po jos keliomis greitomis atakomis pasivijo varžovus. Kėlinio gale „Baltic Transline“ komandai pavyko surengti spurtą ir vėl atsiplėšti nuo šeimininkų. Kėlinys baigėsi rezultatu 9:21. Antrajame kėlinyje „Alaina“ toliau sunkiai stabdė įsibėgėjusius varžovus. Per pirmą pusę kėlinuko svečiams pavyko įgyti rekordinę persvarą – 19 taškų. Tačiau po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko susikaupti ir sumažinti deficitą iki 13 taškų. Iki kėlinio galo komandos toliau sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių priekyje „Baltic Transline“ rezultatu 29:44.

Trečiajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Svečiai per pirmas kelias minutes dar padidino pranašumą iki 20 taškų ir laikė šią persvarą visą kėlinį. „Alaina“ komandai toliau sunkiai sekėsi tiek stabdyti varžovus, tiek užpulti. Keliniui artėjant link pabaigos, šeimininkai pabandė taisyti situaciją prašydami minutinės, tačiau pernelyg pagerinti situacijos nepavyko ir po trijų kėlinių svečiai priekyje rezultatu 40:57. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai toliau sunkiai mažino atsilikimą. Daugiau nei pusę kėlinio „Baltic Transline“ laikė 20 taškų pranašumą ir jau buvo nusiteikę pergalės neatiduoti. Iki rungtynių pabaigos svečiai dar labiau užsitikrino pergalę ir laimėjo rezultatu 48:73.

“Baltic Transline“ komandos treneris M.Leščinskas: „Turėjom ilgą suolą, daug rotavom, išvarginom varžovą ir laimėjom.“

„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Transline“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 18:51 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)Net 54 G. Prabulio taškai nulėmė „Spartos“ pergalę (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:58 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)