SK „Mattas“ vs BC „Straight“ (101:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 658

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Mattas“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Straight“.

Rungtynės prasidėjo SK „Mattas“ ekipos sausa atkarpa 7:0, o svečiams pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik trečią žaidimo minutę. BC „Straight“ toliau strigo tieik puolime, tiek gynyboje ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai atsilaikė prieš varžovų spurtą ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 24:13). Antrame ketvirtyje SK „Mattas“ puikiai išnaudojo varžovų klaidas, kur paversdavo lengvais taškais. Svečiams taškus rinko tik D.Truncė ir A.Eitutis, kur trūko komandos draugų pagalbos, o aikštelės šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą – 44:26.

Po ilgosios pertraukos SK „Mattas“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti didžiojo finalo.BC „Straight“ ekipos žaidėjams tiesiog pritrūko kvapo, nes žaidė tik penkiese ir prieš lemiamą kėlinuką komandas jau skyrė nepadorus skirtumas – 33 taškai ( 75:42), Lemiamame kėlinyje SK „Mattas“ jau buvo pasiklojęs puikų pagrindą pergalei, kur iškovojo triuškinančią pergalę ir kelialapį į didįjį finalą, rezultatu – 101:76 (24:13, 20:13, 31:16, 26:34)

SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)