Gemavila vs VDU ‒ ŽŪA (66:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 05 d., Antradienis, 21:20 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn

2019 kovo 05 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 628

Kovo 5 dieną, 21:20 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „VDU ‒ ŽŪA“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 67:60 buvo laimėję „Gemavilos“ krepšininkai). Nors „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkai šį vakarą atidavė visas jėgas ir įspūdingai atsitiesė ketvirtame kėlinuke, tačiau pranašumą savo rankose „Gemavila“ išsaugojo ir laimėjo susitikimą rezultatu 66:58 (21:16, 16:13, 16:9, 13:20)

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana greitą, atvirą ir rezultatyvų žaidimą. Pirmiesiems į priekį nutolti pavyko „Gemavila“ krepšininkams, kurie laikėsi tolimais metimais ir kelis kartus jų pranašumas priartėjo prie dešimties taškų. Vis tik „VDU ‒ ŽŪA“ nenuleido rankų, komanda sugrengė nemažai greitų atakų ir vis priartėdavo, bet prieš pat ilgają pertrauką „Gemavila“ vėl pabėgo į priekį ir pirmavo rezultatu 37:29.

Po ilgosios pertraukos D.Nemeikša sumetė net 4 tritaškius paeiliui ir padidino savo komandos pranašumą iki rekordinės 18 taškų ribos. Atrodė, kad tai jau viskas ir „Gemavilai“ beliko sutvarkyti tik formalumus, tačiau „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkai įrodė, kad neverta nuleisti rankų. Dabar „VDU ‒ ŽŪA“ ėmė spausti varžovus vos šiems išsimetus kamuolį ir tai leido perimti ne vieną kamuolį, bei surinkti greitus taškus. „VDU ‒ ŽŪA“ komanda pajuto savo žaidimą ir vienu metu priartėjo iki vos 2 taškų ribos. Tačiau lemiamomis akimirkomis „Gemavila“ jau nebeklydo, komanda sėkmingai sumetė baudų metimus, padidino savo pranašumą ir užtvirtino pergalę 66:58.

Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:14 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipos pergalę (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)